Львів (032) 298-85-22 вул. Смаль - Стоцького 1, оф. 210
Київ (044) 362-88-91 вул.Чорноморська 1
Одеса (067) 672-88-01 вул Фонтанська дор. 18

1€ = 0   14.12.2018
1$ = 0   14.12.2018

Про наш відділ Автоматики

Про наш відділ Автоматики

Відділ автоматики здійснює проектування та виготовлення щитів автоматики для вентиляції, кондиціювання, опалення та інших інженерних систем. 

У виробництві щитів використовуємо комплектуючі провідних виробників електротехнічної продукції, а саме – контактори, автоматичні вимикачі, ящики металеві із рівнем захисту ІР66 – це Eaton-Moeller; світлодіодні  лампи, кнопки, пластикові корпуса ІР66 – Schneider Electric; частотні перетворювачі – Lenze; силові вимикачі, клеми – ЕТІ; трансформатори – Hager; реле – Relpol.

Щодо контролерів, які є «серцем» усієї системи автоматики, також можливий широкий вибір варіантів: «Раут-Автоматік», “Carel”, “Siemens”, “Johnson Controls”, “Danfoss”.

Завдяки накопиченому досвіду роботи у галузі автоматизації вентиляційних установок, за цей час сформувалися стандартні рішення, які найбільш затребувані і найчастіше використовуються на даний час. Це, наприклад, система автоматики із загальною назвою «Аеро» для припливно-витяжної установки з пластинчатим або роторним рекуператором, водяним нагрівачем та компресорно-конденсаторним блоком. Робота такої автоматики побудована за принципом поступового підключення у роботу контурів регулювання припливного повітря вентиляційної установки – рекуператор-нагрівач-вентилятори. Це гарантує правильну та економну роботу всієї системи вентиляції. Гнучке та зрозуміле програмне забезпечення, встановлене на контролерах, дозволяє користувачу легко орієнтуватися у середовищі, а інженеру налаштувати систему.

Також існує стандартний бюджетний варіант автоматики для припливної системи з електрокалорифером «САУ-ПВ-Е-3.2». Ця автоматика дозволяє регулювати температуру припливу, керує електрокалорифером до 3-х ступеней, здійснює всі захисти обладнання, контролер не потребує програмування.

Доповнюючи все вище написане, хочеться сказати, що для нас немає неможливих варіантів. Тобто до будь-якої стандартної схеми, за побажанням клієнта, можна додати якусь певну функцію або інші компоненти, які необхідні для забезпечення виконання нестандартних функцій чи режимів роботи обладнання на об’єкті.